Актуальні питання безпеки життєдіяльності та охорони праці розглянуто на семінарі в МЕГУ

paykasa vega 100

Днями з ініціативи доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Риженка І. М. відбувся навчально-консультативний семінар для керівників структурних підрозділів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука на тему «Організаційні та правові основи охорони праці у вищий школі».

Під час семінару порушувалися питання: безпеки праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, юридичні питання охорони праці, основи першої домедичної допомоги.

За для фахового вивчення та розкриття даних питань були залученні фахівці з відповідних напрямків а саме:

– Карманюк Іванна Петрівна начальник відділу страхових випадків Рівненського відділення управління Фонду соціального страхування України в Рівненській області.

– Риженко Ігор Миколайович к.т.н, доцент, начальник відділу служби охорони праці університету

– Якимець Наталія Миколаївна завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Рівненській .

– Целюба Сергій Леонідович проректор адміністративно господарської частини університету

– Шеремета Оксана Вікторівна юрист-консулат університету .

– Петрук Ігор Дмитрович старший викладач факультету ЗФКС, спортивний лікар.

Навчально-консультативний семінар з керівниками структурних підрозділів університету проходив в формі дискусії з приводу доповідей щодо актуальних питань безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Аналогічні заходи заплановано провести на базі усіх факультетів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука.

https://www.customjerseysmaker.com/ https://www.customfootballjerseys.net/