Архієпископ Іларіон на факультеті журналістики: «В церкві був, є і буде порядок!» (ВІДЕО)

Виконувач обов’язків Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків Київського Патріархату, Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон завітав на прес-конференцію до Студентського інформаційного агентства. Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука отримали унікальну можливість задати гострі питання, чим і скористалися.

На початку заходу владика Іларіон вручив ректору МЕГУ Анатолію Дем’янчуку особливу відзнаку – медаль «За жертовність і любов до України». Також були вручені благословенні грамоти науковцям та працівникам університету як відзнака високої шани до їх роботи та з нагоди 25-річчя МЕГУ.

Особливу цікавість присутніх викликало питання щодо підготовки до об’єднавчого собору та кандидатах на посаду його очільника. Стосовно цього гість запевнив усіх, що підготовка ведеться належним чином та вже незабаром усі зможуть побачити її результати. А що стосується майбутнього очільника, то ним, безумовно, стане гідна особа.

Окрім наболілого й актуального студенти цікавилися також молодістю монаха та початком його священницької долі. Не оминув гість у своїх відповідях і питання освітньої підготовки майбутніх професіоналів у духовній семінарії та наголосив на наявності ряду важливих світських дисциплін.

На закінчення зустрічі Анатолій Степанович вручив гостю подяку від усього колективу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука за активну участь і співпрацю в утвердженні віри та патріотизму. Це сталося несподівано для владики Іларіона та викликало щиру вдячність!