Авторський колектив юридичного факультету МЕГУ видав новий посібник

До Дня юриста авторський колектив з викладачів юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука видав новий навчальний посібник «Європейський Союз: теорія і практика інтеграції заради успіху»

Матеріал викладений у навчальному посібнику присвячений Європейському Союзу, його історії та сучасності. Розглянуто філософсько-правові основи європейської інтеграції, правову природу Євросоюзу й етапи розширення європейського інтеграційного угруповання. Наведено характеристику правової системи ЄС, а також законодавства Євросоюзу. Посібник містить матеріали щодо проблематики взаємовідносин суб’єктів євроінтеграції, при цьому європейська інтеграція розглянута як частина світового інтеграційного процесу. Очевидно, що авторський колектив не міг пройти повз теми дезінтеграційних процесів як концептуальної проблеми сучасного етапу розвитку ЄС.

Авторські примірники посібника передані до наукової бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.