Черговий етап проекту DESTIN стартував у Швеції за участі представників МЕГУ

У рамках реалізації проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професірналізм» (DESTIN) представники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука ознайомлюються із системою журналістської освіти в Університеті Ліннеу (Кальмар, Швеція).
До складу робочої групи увійшли декан факультету журналістики МЕГУ, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Ольга Мітчук, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та декан факультету європейської освіти МЕГУ, кандидат історичних наук, доцент Ніна Миронець.
Нагадаємо, що проект DESTIN реалізується Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука за програмою ERASMUS+ KA2.