Членом редколегії європейського наукового видання та експертом в області психології і педагогіки стала проректор МЕГУ

Проректора з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, кандидата психологічних наук, доцента Наталію Терновик запросили в склад редколегії європейського наукового журналу «EUROPSKA VEDA».

Часопис висвітлює результати наукових досліджень представників науки, освіти, державних службовців, представників громадянського суспільства, службовців органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених у формуванні ефективної системи європейської освіти і науки на основі національних пріоритетів. Видання має реєстрацію у 18 наукометричних базах (indexes).

Також доцент Наталія Терновик стала експертом в області психології і педагогіки Східноєвропейського агенства розвитку Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина).

Вітаємо із міжнародним визнанням і бажаємо подальших наукових успіхів!