До колективу авторів науково-практичного коментаря долучився науковець МЕГУ

Науково-практичний коментар до Закону України «Про захист прав споживачів» вийшов у друк. Одним із авторів колективу став кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Андрій Боровик

Видано книгу під егідою Центру дослідження проблем адміністративної юстиції Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.