До уваги охочих отримати візу у Велику Британію! Іспит ESOL SELT – альтернатива IELTS у м. Рівному!

Відтепер у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. акад. С. Дем’янчука (м. Рівне) усі охочі отримати візу для навчання, працевлаштування на території Великої Британії або з метою імміграції мають можливість складати іспит ESOL SELT.

Переваги іспиту ESOL SELT:

• сертифікат дійсний для оформлення навчальних, робочих та імміграційних віз у Велику Британію;
  • сучасна технологія експертизи;
  • можливість вибору дати складання екзамену кожного місяця упродовж  року;
  • паперовий або онлайн формат іспиту.

Дати іспитів ESOL SELT будуть доступні вже у квітні 2020 року!