Фіналісткою конкурсу краси для дівчат з інвалідністю стала студентка факультету журналістики МЕГУ

Студентка першого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Ольга Яренчук вийшла у фінал конкурсу краси для дівчат з інвалідністю.

Четвертий щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень» цьогоріч відбувається у Краматорську.

Вже зараз Ольга працює прес-секретарем громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добра дія в дії» та позаштатним кореспондентом газет «Вісті ковельщини», «Сила духу», «Благовіст».