Формування методико-математичної компетентності майбутнього вчителя початкової школи.

17 квітня 2019 року в контексті підготовки майбутнього вчителя початкових класів до реалізації Концепції Нової української школи кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової та дошкільної освіти Міськовою Наталією Миколаївною проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни “Методика навчання математики” на тему “Методика вивчення величин у початковій школі”.

Формування математичної компетентності особистості, що зростає і формується – одне з ключових завдань освітнього процесу, до якого повинен бути якісно підготовленим майбутній учитель. Невід’ємною складовою багатогранної особистості вчителя початкових класів є його методико-математична компетентність, яку демонстрували студенти 3 курсу педагогічного факультету під керівництвом викладача-професіонала.
Лабораторне заняття проведено на високому науково-методичному рівні із упровадженням сучасних освітніх технологій інтерактивного, контекстного, програмованого навчання.

На занятті студенти здійснили системний аналіз змісту програмового матеріалу, порівняльний аналіз підручників математики різних авторів, імітували діяльність учителя під час проведення фрагментів уроків математики на вивчення величин маси, часу, довжини, демонстрували вміння використовувати програмований педагогічний засіб “Уроки математики. 1-4 класи”, розв’язували завдання на розвиток логічного та критичного мислення, тести.

Лабораторне заняття мало практичне спрямування і сприяло формуванню професійної свідомості майбутнього вчителя початкової школи та його методико-математичної компетентності.

https://www.customjerseysmaker.com/ https://www.customfootballjerseys.net/