Спеціальність «Економіка підприємств і управління персоналом»

Економіка підприємств і управління персоналом

Вступ без результатів ЗНО.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, термін навчання 3 роки.

Кваліфікація: Економіка підприємств і управління персоналом.

Підготовка бакалаврів  спеціальності «Економіка підприємств і управління персоналом» здійснюється на основі навчальних планів, погоджених Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Великопольською соціально–економічною вищою школою. Навчання відбувається на базі МЕГУ, а предмети  спеціалізації, що складають 30% навчального плану, студенти вивчають безпосередньо в м. Срода Великопольська (Республіка Польща) під час виїзних сесій. Шість семестрів теоретичного навчання доповнюється  практикою, яка проходить за межами університету, на підприємствах, фірмах,  в державних установах і т.д. Під час практики студенти пізнають практичний бік своєї спеціалізації, адаптуються в умовах, наближених до обраної спеціальності, збирають дані для бакалаврської роботи і самостійно вирішують завдання на основі набутих теоретичних знань. Захист бакалаврської роботи та власне кваліфікаційний іспит відбувається в Республіці Польща (м. Срода Великопольська).  Бакалаврська робота виконується двома мовами: польською та українською.

Сфера діяльності:

-         Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «Економіка підприємства і управління персоналом»:

Економіст, економіст з планування, економіст обчислювального центру; економічний радник, консультант з економічних питань, оглядач з економічних питань, консультант з ефективності підприємництва, фахівець-аналітик з дослідження  товарного ринку; інженер з організації керування виробництвом; фахівець з управління  проектами та програмами у сфері виробництва; організатор діловодства, інспектор з цін; викладач економічних дисциплін; економіст з підготовки кадрів; економіст з оплати праці; нормувальник; менеджер з підбору персоналу; інспектор з кадрів; спеціаліст з навчання персоналу; спеціаліст з розвитку персоналу.

Документи студентів: