Спеціальність «Фінанси і банківська справа»

Фінанси і банківська справа

Вступ без результатів ЗНО.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, термін навчання 3 роки.

Кваліфікація: Фінанси і банківська справа.

Підготовка бакалаврів  спеціальності «Фінанси і банківська справа» здійснюється на основі навчальних планів, погоджених Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Великопольською соціально –економічною вищою школою. Навчання відбувається на базі МЕГУ, а предмети  спеціалізації, що складають 30% навчального процесу плану, студенти вивчають без посередньо в м. Срода Великопольська (Республіка Польща) під час виїзних сесій. Шість семестрів теоретичного навчання доповнюється  практикою, яка проходить за межами університету, на підприємствах, фірмах,  в банках та державних установах і т.д. Під час практики студенти пізнають практичний бік своєї спеціалізації, адаптуються в умовах, наближених до обраної спеціальності, збирають дані для бакалаврської роботи і самостійно вирішують завдання на основі набутих теоретичних знань. Захист бакалаврської роботи та власне Державний іспит відбувається в Республіці Польща (м. Срода Великопольська).  Бакалаврська робота виконується двома мовами: польською та українською.

Сфера діяльності:

-         Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «Фінанси і банківська справа»:

Фінансовий директор; начальник фінансового відділу підприємства, банку, бюджетної організації, податкової служби; аудитор; спеціаліст фінансового відділу підприємства; спеціаліст з оцінки інвестиційних проектів; фінансовий менеджер.

Документи студентів: