Спеціальність «Комунікація та медіаосвіта (журналістика)»

Комунікація та медіаосвіта (журналістика)

Вступ без результатів ЗНО.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, термін навчання 3 роки.

Кваліфікація за дипломом: експерт з комунікації.

Підготовка бакалаврів спеціальності «Комунікація та медіаосвіта (журналістика)» здійснюється на основі навчальних планів погоджених Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Університетом прикладних наук імені Яноша Кодолані. Шість семестрів теоретичного навчання доповнюється міжсеместровим практиками, під час яких студенти пробують себе у ролі журналістів в радіостудіях, телевізійних майданчиках, друкованих  періодичних та інтернет-виданнях. Усі практики, а також предмети спеціалізації студенти спеціальності «Комунікація та медіаосвіта (журналістика)» проходять в м. Секешфехервар в УЯК. Захист дипломної роботи та власне  кваліфікаційний іспит відбувається в УЯК . Дипломна робота виконується двома мовами англійською та російською мовою. Після успішного завершення отримують диплом Університету Прикладних наук імені Яноша Кодолані із англомовним додатком.

Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «комунікація»

• Журналіст, редактор газети;
  • Журналіст радіо, репортер;
  • Телевізійний журналіст, репортер;
  • Менеджер в засобах масової інформації та мас-медіа;
  • Менеджер РR;
  • Рекламний менеджер.

Інші посади, заняття:

• Керівник прес-центрsв державних та комерційних установ, банків, фірм і міжнародних представництв, спільних підприємств;
  • Керівник відділу культури;
  • Керівник відділу маркетингу;
  • Керівник відділу реклами та інших видів комунікації;
  • Керівник інформаційної організації;
  • Керівник невеликої культурної організації;
  • Керівник невеликого відділу культурних послуг (директор, президент, керівник, менеджер);
  • Організатор культурних заходів;
  • Редактор книжкового і газетного видавництва;
  • Редакційний співробітник книжкового і газетного видавництва.

Інші посади по культурі

• Інші посади стосовно послуг у культурі, спорті, розвагах.

Документи студентів: