Спеціальність «Початкова та дошкільна освіта»

Початкова та дошкільна освіта

Вступ без результатів ЗНО.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, термін навчання 3 роки.

Кваліфікація: вчитель початкової школи; вихователь закладів дошкільної освіти.

Підготовка бакалаврів  спеціальності «Початкова та дошкільна освіта» здійснюється на основі навчальних планів, погоджених Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Великопольською соціально – економічною вищою школою. Навчання відбувається на базі МЕГУ, а предмети  спеціалізації, що складають 30% навчального процесу плану, студенти вивчають без посередньо в м. Срода Великопольська (Республіка Польща) під час виїзних сесій. Шість семестрів теоретичного навчання доповнюється практикою, яка проходить за межами університету, у школах, дошкільних закладах, організаціях, державних установах і т.д. Під час практики студенти пізнають практичний бік своєї спеціалізації, адаптуються в умовах, наближених до обраної спеціальності, збирають дані для бакалаврської роботи і самостійно вирішують завдання на основі набутих теоретичних знань. Захист бакалаврської роботи та власне кваліфікаційний іспит відбувається в Республіці Польща (м. Срода Великопольська).  Бакалаврська робота виконується двома мовами: польською та українською.

Сфера діяльності:

Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «Початкова та дошкільна освіта»:

Вчитель початкової школи; вчитель спеціалізованих навчальних закладів; педагог – організатор; вихователь групи продовженого дня; інспектор з охорони дитинства; завідувач кімнати матері та дитини; культорганізатор дитячих позашкільних закладів; керівник аматорського дитячого колективу; консультант психолого – медико - педагогічної консультації; начальник дитячого приймача-розподільника (при районних відділах міліції); працівник Центру розвитку дитини; вчитель-логопед; Бебі-сітер (гувернер, сімейний вчитель); вихователь дітей дошкільного віку; вихователь дітей дошкільного віку в суспільних закладах освіти та в сім'ї.

Документи студентів: