Спеціальність «Управління готельним та туристичним бізнесом»

Управління готельним та туристичним бізнесом

Вступ без результатів ЗНО.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, термін навчання 3 роки.

Кваліфікація: економіст в сфері туриcтичного та готельного бізнесу.

Підготовка бакалаврів  спеціальності «Управління готельним та туристичним бізнесом» здійснюється на основі навчальних планів, погоджених Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Вищою школою єврорегіональної економіки ім. Альчіде де Гаспері. Навчання відбувається на базі МЕГУ, а предмети  спеціалізації, що складають 30% навчального плану, студенти вивчають безпосередньо в м. Юзефів (Республіка Польща) під час виїзних сесій. Шість семестрів теоретичного навчання доповнюється  практикою, яка проходить за межами університету, у компаніях, організаціях, агентствах і т.д. Під час практики студенти пізнають практичний бік своєї спеціалізації, адаптуються в умовах, наближених до обраної спеціальності, збирають дані для бакалаврської роботи і самостійно вирішують завдання на основі набутих теоретичних знань. Захист бакалаврської роботи та власне кваліфікаційний іспит відбувається в Республіці Польща (м.Юзефів).  Бакалаврська робота виконується двома мовами: польською та українською.

Сфера діяльності:

Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «Управління готельним та туристичним бізнесом»:

Готельне господарство: директор/заступник директора готелю; завідувач господарства/заступник завідувача господарства; керівник (менеджер) рецепції готелю; старший портьє; начальник відділу реалізації або маркетингу; менеджер з резервування місць.

Туристичні організації: директор/заступник директора туристичного бюро; керівник різних відділів туризму (зелений туризм, курортний відпочинок); організатор поїздок, організатор міжнародних турів; туроператор; керівник маркетингу.

Документи студентів: