Інноваційний підхід у навчанні студентів педагогічного факультету

У середу, 05 червня 2018 року о 10.30 год. в Інституті педагогічної освіти відбулося відкрите лекційне заняття доц. Мельничук Л.Б. на тему:

«Інноваційні методи виховання молодших школярів» (дисципліна «Теорія та методика виховання»).

На занятті студенти 1 курсу мали змогу ознайомитись із специфікою, сутністю та класифікацією інноваційних методів виховання; сформувати готовність до впровадження сучасних моделей виховання у практику початкової школи; розвинути прагнення до творчого оволодіння новими інноваційними виховними технологіями.