Колишній очільник білоруської жіночої збірної з волейболу став тренером команди «Регіна-МЕГУ»

В останньому турі Чемпіонату України 24 та 25 січня в домашніх матчах проти вінницького «Білозгар-Медуніверситет» відбувся дебют Петра Хілька на посаді головного тренера команди Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. За результатом зустрічі студентки нашого університету впевнено перемогли одного зі своїх основних конкурентів з рахунком3:2 та 3:0. Зараз команда посідає восьму сходинку у турнірній таблиці.

Нагадаємо, що крім збірної Білорусі та місцевого клубу «Прибужжя» (2013-2016), Хілько також працював у Росії із клубами «Казаночка» (2004-2008), «Надія» (2008\09), «Динамо-Москва» (2010), «Автодор-Метар» (2011) та Азербайджані – «Ігтісадчі» (2009\10), «Локомотив» (2012).