Конкурс колядок та щедрівок з розмахом відбувся в МЕГУ

Традиційний конкурс колядок та щедрівок відсвяткували у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука.

До дійства долучилися студенти усіх факультетів університету із креативними номерами. Кожен виступ талановита молодь наповнила піснями, танцями й театралізованими постановками.

За рішенням журі гран-прі отримала команда студентів економічного факультету. Перше місце отримали представники педагогічного факультету. Другу позицію розділили між собою факультет журналістики, юридичний факультет, факультет здоров`я, фізичної культури та спорту, та природничо-географічний факультет.

На третій сходинці опинилися представники факультету кібернетиків, історико-філологічного факультету та факультету європейської освіти.