Кримінальний кодекс України отримав новий розгляд

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України вийшов у широкий загал.

До створення коментаря долучилися перший проректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, професор кафедри кримінального права та правосуддя Віталій Дем`янчук та доцент кафедри кримінального права та правосуддя Андрій Боровик.

Коментар орієнтовано на фахових спеціалістів, які вже провадять професійну діяльність або ж готуються до неї.
Вітаємо науковців із вагомим здобутком та зичимо нових успіхів!!!