Культурна спадщина олімпійського руху стала приводом для обговорення на семінарі

29 листопада 2018 року на факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбувся науково-методичний семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів» для керівників загальноосвітніх та вищих закладів освіти.

З доповідями та повідомлення виступили директор  Олімпійської академії України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Єрмолова Валентина Михайлівна; завідувач лабораторії олімпійської освіти Національного університету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри історії та теорії олімпійського спорту Радченко Лідія Олексіївна; викладач кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Кроль Ірина Миколаївна; директор КЗ «Обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Петренчук Микола Васильович; старший викладач Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», Відмінник освіти України Петришин Петро Васильович та інші.

Метою семінару була популяризація олімпійського руху серед молоді, поширення обміну цінностями національної та світової культури під знаком ідей та принципів олімпізму; залучення загальноосвітніх шкіл регіону до участі у освітньому проекті «Всеукраїнська мережа шкіл олімпійської освіти у регіоні».

Педагоги шкіл міста Совко А. І, Левенець О. І., Панасюк В. В. поділилися досвідом проведення заходів з олімпійської освіти серед учнів різних вікових груп, а саме: олімпійського дня, олімпійського уроку, олімпійського тижня, культурно-спортивного заходу «Олімпійське лелеченя», «Do like Olympians», організації олімпійських куточків.