Лабораторне заняття для студентів на базі РГ «Гармонія»

Лабораторне заняття з дисципліни «Теорія та методика виховання» (доц. Мельничук Л.Б.) для студентів 2 курсу педагогічного факультету було проведено на базі літнього табору «Зернятка» (РГ «Гармонія») з метою усвідомлення майбутніми педагогами теоретико-методичних основ діяльності вихователя в умовах табірної зміни.

Лабораторне заняття у природних умовах сприяло розвитку у студентів умінь планувати та правильно організовувати виховну роботу з учнями,

приймати найбільш ефективні рішення у відповідності з педагогічними закономірностями та принципами виховання, а також формуванню потреби осмислювати педагогічну дійсність.