Літературознавчий турнір на честь 240-річчя Григорія Квітки-Основ’яненка – “батька української прози”

На історико-філологічному факультеті вшанували класика української літератури, засновника Харківського музично-драматичного театру Григорія Квітку-Основ’яненка. Змагалися, як завжди, команди першокурсників, що освоюють фах українського філолога, проте цьогоріч до них долучилися й студенти, які здобувають спеціальність англійська мова та література.

“Наблизити” класика вдалося через цікаві першоджерельні матеріали: листи, спогади, епіграми, які було репрезентовано через конкурсні та домашні завдання. Переможцем турніру стала команда “Вікторія”, випередивши “Незабудок” та команду з загадковою назвою “Конотопська відьма і Мольфар”. Однак солодкі призи отримали три команди, оскільки всі учасники  бездоганно виконали конкурсні вимоги: сумлінно опрацювали життя і творчість митця, підготували цікаві й змістовні презентації, розкривши багатогранність особистості автора “Марусі”, “Сердешної Оксани”, “Козир-дівки”, “Шельменка-денщика” через світ його захоплень, світогляд, сферу діяльності.

Багата за змістом й оригінальна за формою презентація про творчість та екранізації творів письменника, Постать Григорія Квітки-Основ’яненка зацікавила й глядачів-уболівальників, серед яких були не тільки студенти історико-філологічного факультету, а й факультету здоров’я, фізичної культури та спорту.