Cтуденти юридичного факультету відвідали Рівненський міський суд

Група студентів бакалаврату юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем’янчука взяла участь у Дні відкритих дверей, який проводить Рівненський міський суд. Під час заходу студенти ознайомились з діяльністю суду. Окрему увагу було акцентовано на перспективах судової реформи в Україні.

Ознайомлення з роботою суду розпочалося з канцелярії суду. Наступним етапом стала участь студентів у судовому засідання Рівненського міського суду. Подібні заходи для студентів юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука проводитимуться і надалі, про що досягнуто домовленості з керівництвом Рівненського міського суду.