Майбутні економісти презентували свої наукові розвідки в МЕГУ

Засідання наукового товариства економічного факультету відчинило сьогодні двері для молодих та амбітних студентів. Опрацьовувалися дискусійні теми, що є вкрай важливими для окремих галузей та суспільства в цілому. Студентка третього курсу Ольга Козлюк аналізувала аграрний сектор як потенційний драйвер української економіки.

Студент другого курсу Артем Пилип`як працював над темою переваг та недоліків поведінкової економіки. Першокурсники Христина Маліновська, Анастасія Бондарева, Аліна Жабчик та Павло Яценко зацікавилися українськими брендами, потенціалом вітчизняного шоу-бізнесу, «щасливими» та розвиненими країнами й ключовими інвесторами нашої держави відповідно. Після представлення доповідей присутні обговорювали роботи та задавали запитання.

Також на заході було урочисто відзначено студентів, що брали участь у економічному турнірі та вручено почесну грамоту Ользі Грицун, які виборола 5 місце на Всеукраїнській олімпіаді «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент».