Майстер-клас «7 секретів успішного психолога, педагога, тренера» для студентів педагогічного факультету

Студенти спеціальності 053 Психологія стали учасниками майстер-класу «7 секретів успішного психолога, педагога, тренера», який провели Дружиніна Інна Анатоліївна (психолог, психотерапевт, бізнес тренер, коуч, кандидат психологічних наук, доктор філософії, співзасновниця і ведуча Школи Сучасного Тренера та Клубу Тренерів) та Главінська Олена Дмитрівна (психолог, бізнес тренер, оргконсультант, кандидат психологічних наук, доктор філософії, співзасновниця і ведуча Школи Сучасного Тренера та Клубу Тренерів).

На майстер-класі студенти не лише дізнались секрети психологів, тренерів і педагогів, що допомагають їм бути успішними і високооплачуваними, а й розглянули фактори, які заважають досягти бажаного успіху в обраній професії.

Практичні психологи Дружиніна І.А. та Главінська О.Д. охарактеризували методи, що дозволяють швидко відновитись і наповнитись енергією та перерахували якісні звички, що дозволяють самореалізуватись і отримувати від роботи достатньо грошей і задоволення.