Міжнародні учнівські читання зібрали дітей з різних куточків країни в МЕГУ (ВІДЕО)

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулися XXІІІ Міжнародні учнівські громадські читання «Я голосую за мир», які упродовж 23 років проводяться ініціативною групою викладачів кафедри педагогіки.

Метою читань є залучення сучасної учнівської еліти до висловлення власного бачення проблеми війни та миру.

У збірнику цьогорічних читань розміщено 250 творів, авторами яких є діти з 30 загальноосвітніх навчальних закладів України (м. Рівного, м. Краматорська, м. Києва, м. Шепетівки, м. Сміли, а також Київської, Рівненської, Житомирської, Волинської, Хмельницької, Черкаської областей) та зарубіжжя (Польщі, Чехії та Німеччини).

На сторінках збірника учнівська молодь возвеличує подвиги захисників нашої Вітчизни, які відстоюють незалежність України, увіковічнює героїв, які поплатилисяжиттям за свою державу, і разом з тим, гнівно засуджує окупантів,  що посягнули на територіальну цілісність країни.

Це є свідченням того, що збереження миру є ключовим прагненням у світі. Адже цій миротворчій ідеї, яку розпочав засновник нашого закладу вищої освіти Степан Якимович Дем’янчук, не має, не може і не повинно бути кінця. Його прагнення творити добро живить і зобов’язує  нас   продовжувати започатковані ним справи.  У цьому впевнені не лише ми, педагоги, але й   учні,  які з миром, добром і щирими помислами сміливо йдуть у завтрашній день нової України, тому, що усіх нас об’єднує одна єдина думка: «Де мир – там життя».

Як організатор читань, висловлюю щиру вдячність ректорату (в особі ректора проф. Дем’янчука Анатолія Степановича, першого проректора проф. Дем’янчука Віталія Анатолійовича, проректора з виховної роботи Терновик Наталії Анатоліївни), декану факультету журналістики проф. Мітчук Ользі Андріївні, викладачам кафедри початкової та дошкільної освіти (проф. Красовській Ользі Олександрівні, ст. в. Максимчук Наталії Станіславівні, доц. Хом’як Ользі Анатоліївні, доц. Міськовій Наталії Миколаївні, доц. Сойко Інні Миколаївні), викладачам історико-філологічного факультету (ст. в. Шкабаріній Маргариті Андріївні, доц. Левдеру Андрію Івановичу), начальнику відділу кадрів Мізері Олені Георгіївні, Близнюку Сергію, нашим чудовим та креативним студентам педагогічного факультету 2 та 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» за допомогу в організації та проведенні читань.

І, звичайно, особливої подяки заслуговують мої колеги, члени кафедри педагогіки, наша ініціативна група: Марчук Оксана Олександрівна, Пагута Тамара Іванівна,  Петрук Олена Митрофанівна.