МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Міжнародні зв’язки

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, установами та  фондами  на міжнародній арені, і  впродовж двадцятилітнього існування університету міжнародне співробітництво та налагодження зв’язків з навчальними та науковими установами Європи є пріоритетним напрямом діяльності університету.

 

 

_DSC5360За двадцять років роботи на міжнародному поприщі ПВНЗ«Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» налагодив плідну співпрацю з багатьма іноземними вищими навчальними закладами, зокрема Угорщини, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Росії, Білорусії, Фінляндії, Литви, Іспанії та США. Угоди, укладені з іноземними університетами-партнерами, передбачать насамперед обмін студентами та викладачами,  навчання студентів за кордоном, видавництво спільних збірників наукових праць, випуск DSC_0035спільних науково-публіцистичних журналів, проведення спільних наукових досліджень, організацію та проведення міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів, виставок та форумів.