Міжнародний юридичний форум відвідав науковець МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Ігор Клопотун прийняв участь у форумі, який проводить Національна академія правових наук України.

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого науковець взяв участь у панельній дискусії в рамках ІІІ Харківського міжнародного юридичного форуму. Матеріали опубліковано у збірці «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практики ефективного реагування».