Moldova Institut Leipzig надає можливість журналістам з України та Молдови обговорити та вирішити проблеми довкілля в 8-денній осінній школі в Німеччині.

paykasa vega 100

Осіння школа «Дністер об’єднує. За якісне висвітлення екологічних проблем в Україні та Молдові».

Організатори

Молдова-Інститу Лейпціг організовує в цьому році осінню школу в Німеччині. Захід буде профінансовано Міністерством  закордонних справ  Німеччини в рамках програми «Розвиток співробітництва з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства».

Учасники

В конкурсі можуть взяти участь журналісти з професійним досвідом, а також представники недержавних організацій з України та Молдови, які займаються проблематикою зовнішнього середовища. Мультимедійні, креативні та інноваційні проекти учасників спрямовані показати, що необхідно робити і як привернути увагу населення до проблем навколишнього середовища.

Цілі і задачі

8-денна осіння школа буде проводитись в Лейпцігу та в Берліні під керівництвом Молдова-Інститу Лейпціг і буде співпрацювати з факультетом журналістики Університету Лейпцігу. Досвідчені німецькі журналісти будуть ділитися своїм досвідом  щодо питань навколишнього середовища. Частина програми буде організована як науковий семінар, де буде обговорюватися правова та соціальна місія журналістських розслідувань. Програма надає можливість журналістам поспілкуватися з представниками бізнесу, політики, громадянського суспільства. Також заплановані різноманітні культурні та екскурсійні заходи.

Фінансування

Організатори покривають вартість навчальних програм, проживання, харчування, транспорту та екскурсій. Учасники проекту повинні внести свій вклад в програму у розмірі – 50 Євро.

Витрати за проїзд будуть оплачені після прибуття в Лейпціг в розмірі реальних витрат (до 320 Євро)

Пакет документів (PDF)

• Повна автобіографія
  • Копія документа про вищу освіту