Молоді оратори показали свої вміння

Конкурс ораторського мистецтва «Мій університет» цьогоріч присвятили 25-річчю Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Студенти різних курсів з усіх факультетів розповідали про свої враження від навчання та зізнавалися у своїй любові до альма-матер. Кожен виступ із захватом зустрічала аудиторія та активно підтримувала учасників оплесками.

Журі високо оцінили усіх ораторів та відзначили високий рівень підготовки. В результаті місця розподілили наступним чином:

Гран-прі – Микола Кравцов, студент 1-го курсу магістратури історико-філологічного факультету.

І місце:

• Анна Лозовська – студентка 3-го курсу факультету журналістики;
  • Анна Гроголь – студентка 3-го курсу педагогічного факультету;
  • Лілія Шеверда – студентка 2-го курсу економічного факультету.

ІІ місце:

• Анна Смушок – студентка 3-го курсу факультету ЗФКС;
  • Анастасія Пилипака – студентка 3-го курсу економічного факультету;
  • Юлія Савчук – студентка 1-го курсу факультету журналістики.

ІІІ місце:

• Дарина Радовенчик – студентка 2-го курсу факультету європейської освіти;
  • Дмитро Борейко – студент 1-го курсу факультету кібернетики;
  • Олександр Левчишин – студент 2-го курсу юридичного факультету.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!