Молодіжна міська рада відкриває двері для студентів МЕГУ

Сьогодні студенти та викладачі університету зустрілися із секретарем Рівненської міської ради Сергієм Паладійчуком.
В рамках зустрічі гість презентував ініціативу зі створення молодіжної частини міської ради. Участь в її діяльності дозволить активній молоді реалізувати себе в громадсько-депутатській роботі та втілити в життя амбіційні проекти.
Функціонуватиме новий підрозділ аналогічно до міської ради, тому молодь зможе оперативно влитиcя в управлінський апарат на рівні міста. Засідання планується проводити раз в місяць-півтора, щоб учасники встигали генерувати ідеї, знайомитися із діючим депутатських корпусом та долучатися до вже існуючих проектів.
Ініціатива запрошує до участі молодь у віці від 16 до 23 років. Заповнити анкету можна на першому поверсі в приміщенні міської ради, або ж в студентському парламенті МЕГУ.
На завершення зустрічі ректор університету, Анатолій Степанович подякував гостю за плідну зустріч та наголосив на важливості подібних проектів для успішного розвитку особистості, на що звертається особлива увага впродовж усього навчання в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.