МОН України підтвердила високий статус викладача юридичного факультету МЕГУ

Атестаційна колегія Міністерства освіти та науки України затвердила присудження Крупновій Л. В. доценту кафедри кримінального права та правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука наукового ступеня доктора юридичних наук.

Нагадаємо у квітні 2018 року пані Крупнова успішно захистила докторську дисертацію на здобуття ступеня доктора юридичних наук на тему «Система виконавчого провадження в Україні: теоретико-правові та праксеологічні аспекти» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Вітаємо Любов Василівну з заслуженим визнанням її професіоналізму.