Монографію англійською мовою видав науковець МЕГУ

Автором визначної монографії став Андрій Боровик, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Праця під назваою “Мотиви вчинення корупційних та інших злочинів, що вчиняются в установах виконання покарань” вийшла англійською мовою у Ризі (Латвія).

В якості рецензентів виступили знані науковці, доктори наук, професори з України, Польщі, Чехії та Словакії. Вони високо оцінили наукову працю та відзначили наукову новизну теми й підходу до її висвітлення.

Вітаємо із визначним науковим досягненням!