Монографія “Корупційні злочини в Україні: спеціальні види звільнення” вийшла у співавторстві науковця МЕГУ

Пропонуємо Вашій увазі монографічне дослідження ,,Корупційні злочини в Україні : спеціальні види звільнення.,, виконане групою авторів Ігорь Копотун, Андрій Боровик (Україна )та Йозеф Затько (Словацька Республіка ). Монографія видана та надрукована в Словацькій Республіці на англійській мові.
В монографічному дослідженні автори намагались довести що одним з головних факторів у боротьбі з корупцією є реформування антикорупційного кримінального законодавства нашої держави, останні зміни якого безпосередньо вплинули на норми ЦК України.

В цих обставинах найбільш актуальним є формування надійних теоретичних і методологічних засад для вітчизняного кримінального законодавства спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини.
Вирішення цього питання необхідно для оцінки значущості цих положень як елементу національної системи кримінального правосуддя, уточнення напрямів розвитку кримінальної антикорупційної політики держави.
Мета написання роботи полягала в розробці обґрунтованих науково-практичних основ видів звільнення від кримінальної злочинності та корупційних злочинів та з'ясування ролі цього інституту в механізмі кримінально-правових функцій через кримінальне правопорушення.
Дані емпіричних досліджень були отриманих під час опитування працівників правоохоронних органів у різних регіонах України.
У монографії використано судову та слідчу практику, довідково-публіцистичне та періодичне видання та авторський практичний досвід . Сподіваємось що дана монографія та отримані наукові результати, будуть використані у навчальному процесі та під час викладання кримінального права та пов'язаних з ними спеціальних курсів, а також для підготовки підручників та посібників з відповідних тем. У монографії подані пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства, у частині статті Кримінального кодексу України, визначено порядок звільнення від відповідальності за корупційні злочини та надані практичні пропозиції щодо вдосконалити діяльність правоохоронних органів для застосування на практиці особливих видів звільнення від кримінальної відповідальності за корупцію.