На історико-філологічному факультеті брейн-ринг

На історико-філологічному факультеті відбувся брейн-ринг, присвячений 180-річчю від дня народження Івана Нечуя-Левицького, письменника, якого Іван Франко назвав “Всеобіймаюче око України”Конкурсні завдання були різноманітними: тестові, проблемні питання.

Географічний конкурс виявив, чи знають студенти біографію Івана Нечуя-Левицького, міста і країни, де він мешкав, працював, творив. Цікавим був мистецький конкурс, який розкрив естетичні уподобання письменника. Зокрема, звучала “Апасіоната” Бетховена – улюблений музичний твір письменника, демонструвалася  картина Куїнджі “Українська ніч” (ця картина тішила око митця і прикрашала його робочий кабінет).

Глядачі мали можливість послухати український романс, адже, як відомо, письменник мав приємний тенор і любив співати українські пісні та романси, акомпануючи собі на роялі. Майбутні філологи продемонстрували відмінні знання про різні грані життя і творчості прозаїка, про екранізації його творів та ілюстрації до них.

Журі було важко визначити переможця, оскільки три команди трималися гідно упродовж усіх етапів брейн-рингу, проте з незначним відривом перемогла команда третього курсу й отримала солодкий приз і титул “Кращий знавець життя і творчості Івана Нечуя-Левицького”.