На педагогічному факультеті до Міжнародного дня рідної мови оформлено виставку «Буква до букви – і виникло слово!», матеріали якої можуть використовуватися під час формування навичок читання і письма, а також при виконанні проекту на тему: «Моя улюблена буква» у 1 класі.

На виставці представлені букви, виготовлені руками студентів 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» з різноманітних матеріалів: паперу, ниток, стрічок, серветок, макаронів,  намистинок, круп та ін.

«Алфавіт своїми руками зробити досить просто і при цьому він буде в комплексі впливати на розвиток дитини, а також допоможе цікаво провести дозвілля», – зазначили майбутні вчителі початкової школи.

«Навчання дітей грамоти – це велика відповідальність, яка лежить в першу чергу на вчителях початкової школи. Вивчити букви з дитиною не так вже й складно. Головне –  правильно підібрати методику і перетворити навчання в гру»,  – наголосила декан педагогічного факультету к. пед. н., доц. Сойко І.М.