На педагогічному факультеті проведено конкурс «Екоялинка»

Із кожним роком збільшується кількість людей, які віддають перевагу штучній ялинці або  новорічним композиціям. Саме із метою популяризації серед молоді бережливого ставлення до природи, збереження та примноження хвойних лісів на педагогічному факультеті вдруге було організовано творчий конкурс еколого-натуралістичного напряму «Екоялинка». Цей захід проведено у рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку», яка проходить у ці передсвяткові дні в Україні.

Під час заходу студенти груп ПДО-16, ПДВ-16 та ЄВП-16 презентували свої роботи, які були виконані з різноманітних матеріалів: паперу, шишок, горішків, ниток, стрічок, серветок, макаронів та ін.

«Турбота про навколишній світ помножилася на креативність, творчий потенціал, талант та винахідливість майбутніх вихователів ЗДО. Ми отримали яскравий, незвичайний, неперевершений результат! Кожна ялинка оригінальна та цікава, техніка виконання неповторна. Дійсно, наші студенти найталановитіші!» – зазначила декан педагогічного факультету к. пед. н., доц. Сойко І.М.

«Надіємось, що ця акція надихне не тільки молодь, але і дорослих виготовити власну різдвяну композицію та не купувати живе ялинкове дерево. Найкраща ялинка – та, що росте в лісі» – наголосили учасники творчого конкурсу.