На педагогічному факультеті студенти заочного відділення долучилися до акції благодійності

Студенти магістратури заочного відділення спеціальності 012 «Дошкільна освіта», підтримуючи ініціативу викладачів кафедр педагогіки (доц. Мельничук Л.Б., доц. Пагути Т.І.), початкової та дошкільної освіти (проф. Красовської О.О., ст.в.  Максимчук Н.С.)

щодо започаткування традиції долучення студентської молоді до благодійності, в рамках святкування «Дня захисту дітей» 04 червня 2019 року долучилися  до проведення другого туру ярмарку «Творчість студентів – заради життя дитини», на якому були представлені творчі доробки та кулінарні вироби.

Усі виручені кошти (4333 грн.) було спрямовано на порятунок онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні КП «Рівненська обласна дитяча лікарня».