Науковець МЕГУ долучився до створення нового наукового видання

Кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права і правосуддя Андрій Боровик прийняв участь у науковій роботі з коментування законодавства України з дотримання та запобігання порушень основних прав і свобод людини.

Вказаний збірник законодавства містить науково- практичні коментарі до законів України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми». Також у склад збірника входить докладний аналіз законодавства щодо запобігання та протидії булінгу.