Науковець МЕГУ увійшов до колективу авторів науково-практичного коментаря

Науково-практичний коментар до Законів України «Про місцеве самоврядування»,
«Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про місцеві державні адміністрації» вийшов під егідою Центру дослідження пробле адміністративної юстиції Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.

Андрій Боровик, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука увійшов до складу авторів.

Науково-практичний коментар стане у нагоді не тільки практикуючим юристам але й студентам.