Наукові досягнення доцента Лілії Овдійчук презентовано студентам-філологам та вчителям-словесникам міста Рівного

У Рівненській обласній науковій універсальній бібліотеці відбулася презентація наукового збірника статей “Сучасна проза для дітей: жанрово-стильові особливості” кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української мови та методик викладання Лілії Овдійчук.

Організатори Наталя Васюк та Наталя Войтович запросили на зустріч учителів-словесників та студентів-філологів, оскільки ця книга адресована тим, хто викладає чи викладатиме українську літературу у 5-8 класах загальноосвітніх шкіл.

Дуже глибокий фаховий аналіз цієї наукової праці зробила кандидат педагогічних наук, учитель НВК “Школа-ліцей №19” Васюта С. Д. Вона підкреслила високий теоретичний рівень статей, уведення нових термінів, які відображають жанрові, стильові особливості сучасної казкової, реалістичної, фантастичної, історичної та біографічної прози для підлітків, а також акцентувала на практичній значущості доробку Лілія Миколаївни.

Студенти філологічного факультету, які уже вивчили курс “Дитяча література”,  виступили із власними враженнями про тексти сучасних письменників, які пишуть для дітей,

Один примірник книги автор подарувала у фонд читального залу РОНУБ.