Науковцями МЕГУ спільно з іншими представниками юридичної еліти підготовлено навчальний посібник Запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань, який рекомендований для навчання Міністерством освіти і науки України.

У навчальному посібнику, на підставі положень науки кримінального та кримінально-виконавчого права здійснено комплексний та системний розгляд питань запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Зазначене наукове видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, працівників правоохоронних органів, адвокатів, суддів, представників громадських правозахисних організацій, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань.