Новий набір на міжнародну грантову науково-дослідну програму ім. Лейна Кіркланда в Польщі 2020/2021

Польсько-американський фонд Свободи і Фонд “Лідери перемін” оголошують відкритий конкурс для кандидатів із України, Арменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Таджикистану та Узбекистану на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2020/2021 навчальному році Заявки на річну (Lane Kirkland Scholarship Program) та піврічну (Lane Kirkland Research Program) програму Киркланда на 2019/2020 повинні бути надіслані до 1 березня 2020 р. Програма адресована молодими лідерами та спеціалістами з вищим освітою, зацікавленими в розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та регіонах. Передбачає 2 семестри навчання в одному із 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) і, як мінімум, 2-ох недільної професійної  роботи в державних, приватних і некомерційних організаціях.

Детальні правила участі в програмі Кіркланда за посиланням: http://www.kirkland.edu.pl/kirkland2017/index.php/aktualnosci/konkursy/94-konkurs/245-ogloszenie?fbclid=IwAR3Nj_1sw56xELcUgEOyDtNGL3xitHgwbuvLct3e367q1OU

Спеціальності: економіка та менеджмент, управління бізнесом, НКО, культурою, охороною навколишнього середовища, охороною здоров’я, освітою), державна адміністрація (органи державної влади та самоуправління), право, суспільні науки (соціальна психологія, соціологія), політологія та міжнародні відносини, охорона навколишнього середовища, проблеми безпеки, антикризове управління, політика розвитку і гуманітарна допомога. Фінансові умови: безкоштовна участь у університетських заняттях та підтримка наукового керівника, стипендія в розмірі 1600 злотих в місяць (на протязі 10 місяців). Крім того, Програма забезпечує проживання, медичне страхування, проїзд, візи, купівлю дидактичного матеріалу, участь у з’їздах та семінарах, курс польської мови.

Обов’язкові вимоги до кандидатів:

• громадянство і постійне проживання в одній з вищезазначених держав,

• повна вища освіта,

• вік до 40 років,

• досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки,

• мінімум 2 роки перерив з моменту інших закордонних стипендіальних програм, що тривали більше 6 місяців.

На даний момент, в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука вже є стипендіати Lane Kirkland Scholarship Program: О.Кирилович (2008/2009) та А.Князевич (2019/2020)

до яких можна звернутися для з’ясування деталей подання документів та вимог при проходженні кваліфікаційної співбесіди.