З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Дорогі студенти та Ваші батьки!

Прийміть сердечні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
По закінченню року, що минає підведемо підсумок?  Багато  подій за нашою спиною. Впевнені, що десь нам вдалося перетнутися і з Вами. Дякуємо, що Ви з нами. Дякуємо, що довіряєте нам, Дякуємо за віддачу. Цінуємо кожного з Вас, адже це безмежно надихає. Надихайтеся і Ви! Нехай всі особисті Олімпи у 2020 році будуть підкорені. Випромінюйте тільки радість, даруйте тільки позитив, засівайте тільки мудрістю, розмножуйте тільки добро.
Величні новорічно-різдвяні свята – це світло найпотаємніших куточків нашої душі, які приносять затишок у домівку та надихають теплом. Станьте справжнім дивом для того, хто цього потребує. Нехай Ваше серце завжди залишається щирим.  У думках відчувається непідробна любов, а у кожному кроці – впевненість та сміливість.
Створюйте, працюйте, наважуйтеся, відчувайте, ставайте щасливішими і завжди усміхайтесь.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

ректор університету                                                                                                            А. С. Дем’янчук