Одним із авторів науково-практичного коментаря став науковець МЕГУ

Науково-практичний коментар до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» вийшов у друк. До колективу авторів увійшов кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Андрій Боровик

Видано книгу під егідою Центру дослідження проблем адміністративної юстиції Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.