Олена Рижко провела майстер-клас на факультеті журналістики МЕГУ

Сьогодні студенти факультету журналістики мали унікальну нагоду відвідати майстер-клас письменниці й експертки підліткового читання Олени Рижко «Художній текст від А до Я».

На зустрічі пані Олена динамічно розповіла присутнім про пошук тем та ідей для написання підліткового роману або повісті. Окремо потенційна стейкголдер звернула увагу на важливості всебічної деталізації персонажів і наголосила, що в цьому процесі не може бути дрібничок.

Особливу цікавість в аудиторії викликала можливість створення асоціативної мапи та інтерактивні завдання по трансформації окремих частин запропонованих текстів.