Ордени і звання від Президента України отримали спортсмени з МЕГУ

Так, за високі спортивні результати на II Європейських іграх у м.Мінську орденом княгині Ольги II ступеня нагороджено чемпіонку з легкої атлетики Наталія Прищепа. Тренеру спортсменки Андрій Попеляев присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
Срібний призер зі стрільби кульової Олег Омельчук нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Відповідний Указ оприлюднено на сайті Глави держави.

Вітаємо із чудовим досягненням та бажаємо сил на підкорення нових спортивних вершин!