Особистість в конфлікті розглядали на тренінгу студенти економічного факультету МЕГУ

Психологічний тренінг на тему «Особистість у конфлікті» відбувся на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Кандидат психологічних наук, доцент та завідувач кафедри психології розповіла студентам про особливості конфліктних ситуацій в управлінській сфері.

Оскільки керівництво суб’єктами господарювання передбачає наявність невдоволених, то вміння правильно поводитися під час конфлікту та з гідністю виходити з нього вкрай важливе для кожного майбутнього менеджера будь-якого рівня.