Студентка МЕГУ перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови і літератури

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури відбувся 15 – 18 квітня 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.  Серед 72 учасників з класичних та педагогічних університетів України студенти історико-філологічного факультету з гідністю представили університет. Мельничук Наталія здобула перемогу і нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а Квасюк Тетяна посіла 16 місце й отримала сертифікат учасника.

Дякуємо за підготовку студентів до олімпіади проф. Мединській Н. М., доц. Овдійчук Л. М.,
доц. Миронюк В. М.

Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!