Перемогу на Всеукраїнській олімпіаді виборола студентка факультету журналістики МЕГУ

ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю здобула студентка ІІІ курсу Аліна Пучка.
Лист подяки Міжнародному економіко-гуманітарному університету імені академіка Степана Дем’янчука за активну співпрацю з 2017 по 2019роки з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара під час проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей “Журналістика” та “Реклама і зв’язки з громадськістю” отримала декан факультету, доктор наук із соціальних комунікацій Ольга Мітчук.
Вітаємо студентів та професорсько-викладацький склад із вагомим досягненням!!!