Перемогу в одній із номінацій конкурсу краси для дівчат з інвалідністю виборола студентка факультету журналістики МЕГУ

Студентка першого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Ольга Яренчук виборола перемогу у номінації «Міс Інтернет» у фінальному етапі конкурсу краси для дівчат з інвалідністю.

Нагадаємо, що впродовж місяця Ольга змагалася у творчих конкурсах, приймала участь у фото сесіях та кулінарних батлах у ході конкурсу.

Вітаємо із досягненням та бажаємо нових перемог!